Programma

Het programma van Wartenster Wetter Wille 2018


 

 

VRIJDAG 14 SEPTEMBER

TIJD

LOCATIE

In Ikoan mei in knypeach (Rense Westra)

20:30

Ned. Hervormde kerk (4)

Première voor genodigden

   

ZATERDAG 15 SEPTEMBER

TIJD

LOCATIE

Opening Sail-In

13:00

Kades en dorpskern (1)

Braderie/Markt

13:00 - 17:30

Om de Ned. Hevormde kerk

Oude ambachten

13:00 - 17:30

Kades en dorpskern (1)

EHBO

13:00 - 01:30

Hoofdstraat 30 (7)

Ondernemersplein

13:00 - 17:30

Jachthaven (8)

Straattheater

13:00 - 17:30

Overal

Kofferbaksale

13:00 - 17:30

Jachthaven (8)

Workshop persluchtduiken

13:00 - 17:00

Jachthaven (8)

Opstap watertaxi / Duck naar ondernemersplein

14:30 - 17:30

Stoombootshaed (2)

Dweilorkest Menaemer Feintjes

13:00 - 21:30

Overal

Workshop sloeproeien

13:00 - 17:30

Jachthaven (8)

Expositie Museum Warten

13:00 - 17:00

Museum Warten (5)

Carnavalsclub Meepesant

13:00 - 21:30

Overal

Wetter Wille terras

12:00 - 17:30

Stoombootshaed (2)

Puzzeltocht voor kinderen

14:00 - 17:00

Start Stoombootshaed (2)

Demonstratie modelbootjes

13:00 - 17:30

Jachthaven (8)

Opleidingschip Emeli (Maritieme Academie)

13:00 - 17:30

Aldhiem (6)

In Ikoan mei in knypeach (Rense Westra)

14:00 - 14:30

Ned. Hervormde kerk (4)

Shantykoor Voort Varende Vrouwen

15:00 - 15:30

Stoombootshaed (2)

Shantykoor Broekophâlders

15:30 - 16:00

Nypaed

Kinderen skipkes bouwen

15:00 - 16:30

Tent BW straat (3)

Bezichtigen vloot / Tromp

14:30 - 17:30

Kades en dorpskern (1)

In Ikoan mei in knypeach (Rense Westra)

15:00 - 15:30

Ned. Hervormde kerk (4)

Boekpresentatie Jaap Visser

15:30 - 16:00

Pastorie t.o. Stoombootshaed (2)

Shantykoor Brêgesjongers  

14:45 - 15:15

Jachthaven (8)

Piratenkoor Doekegat

15:30 - 16:00

Jachthaven   (8)

In Ikoan mei in knypeach (Rense Westra)

16:00 - 15:30

Ned. Hervormde kerk (4)

WK Skipkesilen

16:00 - 16:30

Stoombootshaed (2)

Shantykoor Voort Varende Vrouwen

16:00 - 16:30

Nypaed (1)

Shantykoor Bregesjongers

16:30 - 17:00

Jachthaven (8)

Shantykoor Broekophâlders

16:45 - 17:00

Stoombootshaed (2)

Piratenkoor Doekegat

17:00 - 17:30

Jachthaven (8)

Skippersmiel

17:30 - 20:00

Tent Burgemeester Waldastraat (3)

Candlelightshow/vloot

20:00 - 21:30

Kades en dorpskern (1)

Wetter Wille Feest: Jokers Wild

21:30 - 01:30

Tent Burgemeester Waldastraat (3)

ZONDAG 16 SEPTEMBER

TIJD

LOCATIE

Oecumenische Dienst met gospelband Sinjael uit Donkerbroek

9:30

Tent Burgemeester Waldastraat (3)

Koffieconcert Thomas orkest

Aansluitend dienst

Tent Burgemeester Waldastraat (3)

Bezichtiging vloot/Tromp

11:00 - 16:00

Kades en dorpskern (1)

Oude ambachten

11:00 - 16:00

Kades en dorpskern (1)

Kofferbaksale

11:00 - 16:00

Jachthaven (8)

Straattheater

11:00 - 16:00

Overal

Workshop persluchtduiken

11:00 - 16:00

Jachthaven (8)

Suppen

11:00 - 16:00

Jachthaven (8)

Workshop sloep roeien

11:00 - 16:00

Jachthaven (8)

Opstap watertaxi / Duck naar Ondernemersplein

11:00 - 16:00

Stoombootshaed (2)

Ondernemersplein

11:00 - 16:00

Jachthaven (8)

Expositie Museum Warten

11:00 - 16:00

Museum Warten (5)

Wetter Wille terras

11:00 - 17:00

Stoombootshaed (2)

Puzzeltocht voor kinderen

11:00 - 16:00

Start Stoombootshaed (2)

Braderie/Markt

13:00 - 17:30

Om de Ned. Hevormde kerk

Bezichtigen opleidingschip Emeli (Maritieme Academie)

11:00 - 16:00

Aldhiem (6)

Dweilorkest Menaemer Feintjes

13:00 - 16:00

Overal

In Ikoan mei in knypeach (Rense Westra)

12.30 - 13:00

Ned. Hervormde kerk (4)

Carnavalsclub Meepesant

13:00 - 16:00

Overal

Aqua Bubble

13:00 - 16:00

Stoombootshaed (2)

Shantykoor  Peijesjongers

13:00 - 13:30

Jachthaven (8)

Shantykoor Feanstampers

13:00 - 13:30

Stoombootshaed (2)

Boekpresentatie Jaap Visser

13:30 - 14:00

Pastorie t.o. Stoombootshaed (2)

Shantykoor  Pypegaeltje Sjongers

13:45 - 14:15

Jachthaven (8)

Eigenwiis

14:15 - 14:15

Stoombootshaed (2)

In Ikoan mei in knypeach (Rense Westra)

14:00 - 14:30

Ned. Hervormde kerk (4)

Boekpresentatie Jaap Visser

14:45 - 15:15

Pastorie t.o Stoombootshaed (2)

Shantykoor Peijesjongers

14:30 - 15:00

Jachthaven (8)

In Ikoan mei in knypeach (Rense Westra)

15:00 - 15:30

Ned. Hervormde kerk (4)

Eigenwiis/Feanstampers

15:30 - 16:00

Stoombootshaed (2)

Shantykoor  Pypegaeltje Sjongers

15:15 - 15:45

Jachthaven (8)

Wetter Wille Loterij

16:30 - 17:00

Stoombootshaed (2)

Afterparty met Weima v/d Werff

16:00 - 18:00

Tent Burgemeester Waldastraat (3)